Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 62 svečiai (-ių) ir narių nėra

490176
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
69
477
5232
480175
17194
26907
490176

Your IP: 54.167.245.235
nuo 2014 m. kovo 20d.

S. Dariaus ir S. Girėno transatlantinio skrydžio 84-ųjų metinių minėjimas

Šių metų liepos 16 dieną mūsų gimnazijos II A ir II B klasių mokiniai dalyvavo S. Dariaus ir S. Girėno transatlantinio skrydžio 84-ųjų metinių minėjime, kuris vyko lakūnų žuvimo vietoje Pščelnyke. Pagerbiant lakūnų atminimą buvo aukojamos mišios lietuvių ir lenkų kalbomis. Jų metu Edita Sorokaitė skaitė psalmes bei kitas Biblijos ištraukas.  Pasibaigus oficialiai daliai, prie paminklo padėjome gėlių ir padainavome kelias dainas.

Skaityti daugiau: S. Dariaus ir S. Girėno transatlantinio skrydžio 84-ųjų metinių minėjimas

Informcija

 

Informuojame, kad 2017/2018 mokslo metais visiems mokiniams vadodovėlius perka mokykla.

Mokyklos šventė

Š.m. birželio 14 d. Punsko Lietuvių Kultūros Namuose vyko Punsko Dariaus ir Girėno mokyklos šventė. Ši šventė tradiciškai vyksta nuo 2004 metų. Jos pirminiu tikslu buvo suvienyti mokyklos bendriją.  Į renginį atvyko svečių iš Lietuvos ir Lenkijos, kurie bendradarbiauja su mokykla. Šventę vainikavo moksleivių meninė programa. Renginio pradžioje buvo paminėta Gedulo ir vilties diena. Po to mokiniai šoko, dainavo, vaidino ir deklamavo eiles. Tradiciškai po programos mokyklos aikštėje mokiniai ir mokytojai įsimamžino bendroje nuotraukoje. 

Skaityti daugiau: Mokyklos šventė

Ekskursija į Zakopanę

Gegužės 29 – birželio 3 dienomis gimnazijos pirmųjų ir antrųjų klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į Krokuvą, Zakopanę, Osvecimą ir Veličką. Aplankę Krokuvos senamiestį, nuvykome į druskos kasyklą Veličkoje, o po to patraukėme Tatrų link. Apsigyvenome Murzasichle miestelyje. Pro kambarių langus matėme puikią kalnų panoramą. Per dvi dienas varginome savo raumenis ir sąnarius, nes trečiadienį nužygiavome 17 kilometrų, o ketvirtadienį net 24. Morskie Oko ežerą pasiekę, ėjome prie Czarny Staw. Atrodo nuotolis nedidelis, vos 1 kilometras, bet dėl stataus pakilimo eiti reikia apie 2 val.  Vaikščiojome taip pat Kościeliska slėniu (Dolina Kościeliska), stebėjome nuostabų kalnų gamtovaizdį, krioklius, augmeniją, kuri šiek tiek kitokia, negu čia, Punske.

Skaityti daugiau: Ekskursija į Zakopanę

Ekskursija į Varšuvą