Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 26 svečiai (-ių) ir narių nėra

1421927
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
508
1055
4039
1410218
6182
26403
1421927

Your IP: 3.80.160.29
nuo 2014 m. kovo 20d.

Iš Respublikinių varžytuvių „Tautosakos malūnas“ sugrįžus

Mūsų mokykla gavo kvietimą į Respublikinį konkursą „Tautosakos malūnas“, skirtą Vietos bendruomenių metams paminėti.  Varžytuvėse dalyvavo III b klasės mokiniai bei jų auklėtoja Irena Pečiulienė. Klasę atstovavo 5 mokiniai, aišku, kiti buvo sirgaliais. Konkursas vyko Kaune dvi dienas. Jame varžėsi vaikai ir jaunimas iš įvairių Lietuvos regionų. Daugelis komandų varžytuvėse dalyvavo jau ne pirmą kartą, o mes, trečios “b” klasės mokinukai, naujokai.

Varžytuvėse reikėjo parodyti paruoštą programą – kūrybiškai pristatyti savo regioną, panaudojant dainuojamosios, pasakojamosios, smulkiosios tautosakos kūrinius, susijusius su žoliniais augalais. Po atliktų meninių programų laukė organizatorių paruoštos užduotys pagal konkurso temą „Žolynai lietuvių kūryboje“. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad pagrindinis prizas – I-oji vieta bei varžytuvių simbolis – “Malūnas” atiteko mūsų komandai!

Laimėję I-III vietas, buvo apdovanoti dailininkės Kristinos Paulauskaitės specialiai šioms varžytuvėms sukurtais prizais – keraminiais vėjo malūnais. Visi dalyviai - Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto leidiniais, susietais su liaudies kūryba. Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sodo, Kauno lėlių teatro paskatinamaisiais prizais, kitų rėmėjų dovanotomis knygelėmis buvo apdovanota dar ne viena grupė, atskiri mokiniai, išsiskyrę aktoriniais gebėjimais, muzikalumu, šmaikštumu. Aktoriniais gebėjimais pasižymėjo Gabija Uzdilaitė. 

 Džiaugėmės apdovanoti ne tik diplomu bei knygomis, tačiau ir laimėję ekskursiją į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Daugiau apie konkursą galima pasiskaityti interneto svetainėje www.ktkc.lt

 auklėtoja Irena Pečiulienė