Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 21 svečiai (-ių) ir narių nėra

1392277
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
466
673
4248
1382175
2935
22299
1392277

Your IP: 35.175.133.127
nuo 2014 m. kovo 20d.

Išvyka i Jurbarką

Š. m. Gegužės 12-13 dienomis dešimt mūsų gimnazijos mokinių išvyko į Jurbarką.

Dalyvavome projekte „Mano kraštas- mano namai“, kurį organizavo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla.

Pirmiausia nuvykome į mūsų nakvynės vietą. Vėliau važiavome į Jurbarko mokyklą, kur šiltai mus pasitiko. Pradžioje turėjome valandos laiko pamoką, kurios metu susipažinome su naujais draugais, bei aptarėm fotografavimo tikslą.

 

Po to išvykome į Panemunės regiono piliakalnius, kur fotografavome nuostabius kraštovaizdžius. Lankėmė Raudonės pilį, Seredžiaus Palemono piliakalnį, bei Panemunės pilį. Artėjant vakarui, aptiko mus skautai, su kuriais vakarieniavome. Smagiai pažaidę ir pašokę, atsisveikinom su draugais ir grįžome į namėlius. Prieš einant miego, dar turėjome išrinkti vieną, iš savo padarytų, nuotrauką, kurią kitą dieną atidavėm į parodą.

Gegužės 13 d. dalyvavome nuotraukų ekspozicijos atidaryme Jurbarko viešojoje bibliotekoje. Po atidarymo, bibliotekoje vyko konferencija „Mano kraštas- mano namai“. Mūsų mokykla taip pat paruošė prezentaciją, kuri vadinosi „Mano mažytė vieta pasauly...“. Ją pristatė Matas Čėpla.

Artėjant konferencijos pabaigai, Jurbarko mokyklos direktorius Viljamas Bakšys visiems padėkojo ir visus apdovanojo.

Visi, su šypsenomis ant veidų, skuodėme namo.

Mano manymu verta dalyvauti tokiuose projektuose, nes tokiu būdu galime susipažinti su daug draugų, bei taip pat, kai mum buvo, išmokti fotografuoti. Ši išvyka man labai patiko. Laukiame rugsėjo, kada atvyks pas mus Jurbarko mokiniai ir įvyks projekto užbaigimas.

 

                                                                       Jolanta Čerlionytė IIIAG

Kiekvienas mokinys turėjo atrinkti savo penkias nuotraukas. Štai jų darbai:

Daiva 

 

Dominyka

 

Ingrida

 

Jolanta

 

Julija

 

Justina

 

Lida

 

Mantas

 

Matas

 

Viktorija

 

Apie projektą galima pasiskaityti Jurbarko mokyklos puslapyje