Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 14 svečiai (-ių) ir narių nėra

1327420
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
366
681
1047
1321875
4351
19073
1327420

Your IP: 3.215.182.81
nuo 2014 m. kovo 20d.

Išvyka į Narew vietovę

Š.m. gegužės 22-24 dienomis dešimt mūsų gimnazijos mokinių išvyko į Narew vietovę.
Šios kelionės tikslas - bendravimas su kitataučiais, įdomių vietų aplankymas bei dalyvavimas pamokose, kur šiek tiek pramokome baltarusių kalbos.
Pirmą dieną apgyvendino mus kambariuose, po to bendravome su mokyklos moksleiviais ir kartu nuvykome į Szczyty vietovę, kur vyko festivalis. Festivalio metu iškylavome bei klausėmės baltarusiškų dainų.


Antros dienos pirmą dalį praleidome Narvijos gimnazijoje. Po to savanoriškai visi Punskiečiai skuodė lankyti Belovežo nacionalinį parką . Vakare vėl susitikome su Narewo gimnazijos draugais, uždegėme laužą ir linksmai praleidome laiką.
Paskutinę dieną mus pažadino skanūs pusryčiai. Po pusryčių lankėme Narew apylinkes: bažnyčias, cerkves, muziejus , vienuolyną.
Išvyką baigėme atsisveikinimu su draugais. Išvykome su šypsena, kadangi praleidome čia nepaprastai gerai laiką, tačiau ir su liūdesiu, nes sunku buvo išsiskirti.
Mūsų manymu, tokios išvykos yra labai naudingus ne tik mokiniams, bet ir mokyklai. Turėjome galimybę dalyvauti kitos mokyklos vedamose pamokose bei susipažinti su kitataučiais.


III A klasės mokinės - Ingrida Vaznelytė ir Karolina Petruskevičiūtė