Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir narių nėra

1297791
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
260
559
3021
1291550
12087
14744
1297791

Your IP: 35.173.57.84
nuo 2014 m. kovo 20d.

Jaunimas iš Ukrainos

Lapkričio 15 dieną mūsų mokykloje lankėsi jaunimas iš Ukrainos. Ukrainiečius pasitiko lietuviškų ir lenkiškų klasių mokinių atstovai bei mokinių savivaldos globėjos mokyt. Alicija Petruškevičienė, mokyt.  Irena Misiukonienė bei bibliotekininkė Marytė Malinauskienė. Susitikime dalyvavo taip pat licėjaus mokiniai. Kadangi svečiai nemokėjo kalbėti nei lenkiškai, nei lietuviškai, mums bendrauti padėjo vertėja.

Pradžioje mokyklos direktorius Jonas Vydra papasakojo apie mūsų mokyklą ir jos darbo savitumą. Vėliau žaidėme įvairius žaidimus, kurie padėjo mums geriau susipažinti, bandėme bendrai šokti lietuviškus ir ukrainietiškus liaudies šokius.

Smagu, kad galėjome susitikti ir bendrauti su kitos tautybės ir kitokios kultūros jaunimu. Manau, kad visiems dalyvavusiems tai labai patiko ir, be abejo, kiekvienas susiradome naujų draugų.

 

Aleksandra Staskevičiūtė