Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 13 svečiai (-ių) ir narių nėra

1507134
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
509
700
1932
1500472
1209
21008
1507134

Your IP: 18.234.255.5
nuo 2014 m. kovo 20d.

Pirmokų priesaika

Šių metų spalio 16 dieną, svetainėje, vyko pirmokų krikštas. Tai buvo iškilminga diena ne tik pradinukams, bet ir mums – šeštokams.  Į mokyklos gretas priėmėme 21 pirmokėlį. Jau ankščiau teko mums bendrauti – kartu rengėme programėlę. Girdėjome eilėraščius, dainas, pirmokai sėkmingai spėjo mįsles.

Manau renginys pavyko. Linkiu visiems naujokams nepakartojamų akimirkų mokykloje, ištvermės, noro mokytis.

  Karolina Krakauskaitė, VI kl.

  Šių metų spalio 16 dieną Punsko mokyklos svetainėje vyko iškilminga pagrindinės mokyklos pirmokų priesaika. „Mieli pirmokai, anksčiau viską sužinodavote iš tėvelių, mokytojos, televizoriaus. Dabar turite naujų draugų – knygas. Jos seks jums pasakas, sakys eilėraščius. Jos kalbės apie žemę, žvaigždes, miškus ir vandenis, tolimas šalis ir miestus. Jos žino viską. Draugauti su knyga įdomu. Nenusimink, kad skaitai iš lėto. Būk kasdienis knygos draugas“, – šiais žodžiais kreipėsi šeštokai į savo jaunesniuosius draugus pirmokėlius, linkėdami įdomių kelionių su knyga.

  Vaikai pasisėmė išminties iš senolių patirties: minė mįsles, sakė patarles ir skaičiuotes, klausėsi pasakos be galo, dainavo smagias liaudies dainas. Sužinojo, kad mūsų raides pirmasis užrašė Martynas Mažvydas ir sudėjo jas į abėcėlę.

  Po to pirmokėliai iškilmingai pasižadėjo būti sąžiningi, geri mokiniai, saugoti savo mokyklos garbę ir vardą, gerbti mokytojus ir tėvus, mylėti savo tėvynę. Direktorius pasveikino į mokyklos bendruomenę priimtus pirmokus ir įteikė jiems mokinio pasą. Ir štai jauniausi mūsų moksleiviai tapo teisėtais mokyklos nariais.

  Mokyt. I. Pečiulien