Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir narių nėra

1482411
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
389
660
1049
1476319
19263
23211
1482411

Your IP: 34.236.245.255
nuo 2014 m. kovo 20d.

Mokytojo diena 2017

Mokytojo darbą galima būtų palyginti su auksinio rudens diena – kai gamta žėri įspūdingomis spalvomis, kai saulutė maloniai šildo skruostą, kai atslenka ir nuslenka debesėlis... Permainingas ir mokytojo darbas – ir džiaugsmas, ir rūpestis, ir kartais širdgėla, ir vėl džiaugsmas... Tikras mokytojas turi būti Andersenas – žinoti, kad bjaurusis ančiukas galų gale virsta baltąja gulbe! Tik žmonių pasaulyje, tai nevirsta savaime – reikia ir šeimos, ir mokytojų pastangų.

 

Kiekvienais mokslo metais mūsų mokykloje paminima gražiausia rudens šventė – Mokytojų diena. Penktadienį vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai, auklėtojai buvo pasitikti su gėlėmis ir mokinių sveikinimais. Tą dieną kiekvienas prisiminimų apie mokyklą turi į valias. Istorijų, kaip sykį kitą kokiam mokytojui šunybę iškrėtė ar gavo papeikimą už praleistas pamokas.

Tam, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien „derinti stygas“ ir daug dirbti. Ir maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi – šiais žodžiais moksleiviai sveikino mokytojus. Mokinių savivaldos parošta meninė programa virpino širdis, nestokojo gražių žodžių, palinkėjimų, padėkos žodžių, muzikinių intarpų bei rudeninių gėlių žiedų visiems mokytojams ir mokyklos darbuotojams.

Kaip kasmet, pedagogus pasveikino Tėvų komiteto atstovai. Mokyklos direktorius Jonas Vydra linkėjo sėkmės kasdieniniuose darbuose, džiuginančių laimėjimų, gyvenimiškos pilnatvės, kūrybingumo, nuoširdumo ir prasmingo darbo, o Punsko valsčiaus viršaitis Vytautas Liškauskas – darbščių mokinių, šypsenos, kantrybės, stiprybės bei didelės sėkmės.