Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir narių nėra

1037951
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
184
613
797
1030521
19908
23518
1037951

Your IP: 52.87.253.202
nuo 2014 m. kovo 20d.

Seminaras „ Etnokultūrinės raiškos gebėjimų ugdymas pradinėse klasėse“

   Lapkričio 2 dieną Kumečių pagrindinėje mokykloje vyko seminaras „ Etnokultūrinės raiškos gebėjimų ugdymas pradinėse klasėse“. Dalyvauti  buvome pakviesti ir mes, III klasių mokiniai.

    Pradžioje visus dalyvius pasveikinome trumpa programėle. Vėliau klausėmės pranešimų apie lietuvybės puoselėjimą Punsko krašte bei etninės kultūros integravimą į mokymo procesą, stebėjome pranešimus-pristatymus apie Miroslavo piliakalnius. Jie skirti piliakalnių metams paminėti.

 

   Vėliau vyko pradinių klasių lietuvių kalbos viktorina ,,Kalba gimtoji lūposna įdėta“. Joje dalyvavome mes, IIIa ir IIIb klasių komanda ,,Kietas riešutėlis“, Daugų mokyklos komanda ,,Grikinukas“ bei Kumečių ,,Dzūkucis“. Konkurso metu pagilinome  žinias apie gimtąją kalbą, lietuvių papročius ir tradicijas. Labai džiaugėmės, nes mūsų komanda  laimėjo I-ąją vietą.

   Po skanių pietų visų laukė dar keli užsiėmimai. Vienas jų- tai tradicinių šokių mokymai. Smagiai šokome „Suktinuką“, „Melnyką“, „Ant kalno karklai“ ir kt. Vėliau miklinom savo rankas gamindami tautinį suvenyrą. Vieni pynė juosteles, kiti darė lėlytę-lietuvaitę.

     Renginio metu galėjome apžiūrėti  kai kurių Alytaus rajono mokyklų  ir mūsų atliktus kūrybinius darbus ,,Kuriu knygą Lietuvai“. Konkursui parengtą knygelę pavadinom „Mano mažoji Lietuva“. Visas konkursines knygas parsivežėm į mūsų mokyklą ir bibliotekoje surengėme parodą.

    Dėkojam Kumečių mokyklos mokytojai Jurgitai Andriuškevičienei, kuri mus pakvietė į šį renginį bei visom mokytojom, kurios mumis rūpinosi ir suteikė galimybę smagiai ir prasmingai praleisti laiką.