Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 21 svečiai (-ių) ir narių nėra

1457887
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
399
676
2407
1449661
17950
24192
1457887

Your IP: 3.226.241.176
nuo 2014 m. kovo 20d.

Andrinės

Š. m. lapkričio 29 d. II B gimnazijos klasės mokiniai pristatėme projektą „Andrinių burtai“.

Ruošdami programą, pradžioje pasidalijome į grupes, kurios turėjo atlikti joms skirtus darbus. Vieni kūrė scenarijų, kiti rengė dekoracijas, o dar kiti buvo atsakingi už muziką ir likusius darbus.

Pirmiausia merginos  išmoko raganų šokį, po to pradėjome repetuoti vaidinimą. Taip greitai bėgo laikas, kad net nepastebėjome, kaip atėjo projekto pristatymo diena. Į šv. Andriejaus burtų vakarą atvyko mokyklos direktorius, direktorė, mokytojai bei mokiniai. Visi labai jaudinomės prieš mūsų pasirodymą, bet viskas pavyko.

 

Renginio pagrindinė mintis – Andrinių vakaro burtai. Raganų tėvas Belzebubas sukvietė daug žmonių, kurie turėjo pasitikti po pasaulį skraidančias jo dukras. Sugrįžusios raganos sušoko pasisveikinimo šokį, papasakojo apie savo nuotykius  ir  pradėjo burti. Raganos būrė kortomis, akmenukais ir kitokiais būdais. Po renginio visus pakvietėme į šokius.

 Manau, kad projektą įgyvendinti pavyko, nes visa klasė stengėmės sąžiningai atlikti mums patikėtus darbus. Norėtume padėkoti mūsų auklėtojai, ir kitiems mokytojams, kurie mums padėjo vykdyti šį projektą.

 

 Daiva Grigutytė