Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir narių nėra

1323663
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
594
597
1788
1317222
594
19073
1323663

Your IP: 34.239.150.22
nuo 2014 m. kovo 20d.

Pagrindinės mokyklos pirmokų krikštas

      Spalio 28 dieną mūsų mokykloje vyko „Pirmokėlių krikštas“. Jauniausiuosius į svetainę atlydėjo šeštų klasių moksleiviai. Jie paruošė trumpą inscenizaciją apie pelėdžiukus, bei mįsles,kurias pirmokai turėjo įminti. Savo sugebėjimus parodė ir pirmokėliai.  Jie padainavo dainelę, bei gražiai padeklamavo eilėraščius. Po iškilmingos priesaikos mokyklos direktorius, kiekvienam pirmokui įteikė mokinio pasą. Pirmokus apdovanojo ir šeštokai.

 

 

    Nuoširdi padėka Alytaus rajono Kumečių pagrindinės mokyklos mokiniams ir dailės mokytojai Dainai Kundrotienei už labai mielas dovanėles – spalvingus pelėdžiukus. Juos visiems mūsų mokyklos pirmokėliams padovanojo stažuotoja Jurgita Andriuškevičienė „Pirmokų krikšto“ šventės proga. Džiaugėsi pirmokėliai ne tik pelėdžiukais, bet ir spalvingais knygelių skirtukais.