Kalba / Język

CookiesAccept

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies) svetainės lankomumui stebėti

Sužinoti daugiau

Sutinku


 Login Form

Dabar svetainėje 16 svečiai (-ių) ir narių nėra

1323651
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
582
597
1776
1317222
582
19073
1323651

Your IP: 34.239.150.22
nuo 2014 m. kovo 20d.

Spektaklis "Raistakalnis"

Šiais mokslo metais Punsko Dariaus ir Girėno Pagrindinė mokykla vykdo projektą „Puńska Akademia Nauk”. VI a klasės moksleiviai turi puikią progą pažaisti teatrą teatro būrelyje „Etiudas“, kuriam vadovauja mokytoja Virginija Valenskaitė.

Mūsų teatro grupę „Etiudas“ lanko 13 moksleivių. Visi susitinkame ir dirbame mokyklos svetainėje. Suėję grupėmis ir pavieniui kuriame etiudus – trumpus teatrinius pratimukus, kurie mus paruošia rimtam darbui. Po kelių susitikimų mes su mokytoja išsirinkome spektaklį, Jeronimo Lauciaus pjesę „Raistakalnis“. Pasidalinome draugiškai vaidmenimis ir pradėjome sunkų ir atsakingą darbą.

Po kelių savaičių ruošėme spektakliui rekvizitus: upę ir kubilą. Turėjome siūti, klijuoti, karpyti, plėšyti, lipdyti, teplioti, dažyti... Man labiausiai patiko katilo dažymas – tai buvo pati linksmiausia popietė. Po dažymo tai ne tik rankos buvo juodos, bet ir veidai. Teatro užsiėmimų dar niekada nebuvau apleidusi, nes su mokytoja yra labai smagu. Ji dažnai mėgsta pajuokauti. Šis būrelis man labai patinka.

Inga Radzevičiūtė

VI a klasė

 

 

Gruodžio 18 dieną Punsko mokyklos svetainėje teatro grupė „Etiudas“ mokyklos draugams parodė savo sukurtą darbą – spektaklį pagal Jeronimo Lauciaus pjesę „Raistakalnis“.

 Kurdami spektaklį „Raistakalnis“, patyrėme  daug nuostabių akimirkų. Nors tai buvo tik keli mėnesiai, visi įdėjome labai daug darbo. Teatro grupę lankydavo 13 moksleivių. Kai kuriems iš mūsų tai pati pirma patirtis su teatru ir scena. Vaidybos meno mokė mus mūsų mylima mokytoja ir režisierė Virginija Valenskaitė. Pastatyti mums pavyko tik vieną spektaklį, tačiau išgyventos akimirkos yra nepamirštamos kiekvieno mūsų gyvenime. Dienos kada repetuodavome buvo kitokios nei visos... Buvo ir jaudulio, ir juoko, žaidimo ir darbo. Nuo pat ryto negalėdavome sulaukti mūsų susitikimo valandos.  Labai dėkingi esame mūsų mokytojai už jos kūrybiškumą, kantrybę mus mokant vaidybos meno ir visas nuostabias kartu praleistas dienas.

Gabija Batvinskaitė

VI a klasė