Kalba / Język

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Login Form

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Imieniny

Dzisiaj jest: 26 Maj 2017    |    Imieniny obchodz: Filip, Paulina, Marianna
440705
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
604
852
5979
425181
34741
26784
440705

Your IP: 54.145.118.24
nuo 2014 m. kovo 20d.

Informacja dla Rodziców i Nauczycieli

            W II półroczu roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Puńsku w klasach V-VI jest realizowany program „Trzymaj formę”.

            Celem programu „Trzymaj formę” jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

 

Wizyta Przedszkolaków.

W piątek, 28 kwietnia uczniowie kl. IIIc z wielką przyjemnością gościli Przedszkolaków w swojej klasie. Trzecioklasiści opowiedzieli swoim młodszym kolegom o najciekawszych wydarzeniach w szkole i jak wygląda ich nauka. Jedni i drudzy pochwalili się swoimi umiejętnościami: maluchy wzięły udział w minikonkursie recytatorskim, a laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego jeszcze raz wystąpili przed gośćmi. Ważnym elementem spotkania było "zwiedzanie" budynku szkolnego. Przedszkolakom najbardziej podobała się "ogromna" sala gimnastyczna. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Czytaj więcej: Wizyta Przedszkolaków.

Konkurs Recytatorski

26 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Jego celem było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji, szerzenie kultury słowa oraz wspieranie uzdolnień recytatorskich dzieci. Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas IIc, IIIc i IVc. Każdy uczestnik przygotował jeden, dowolnie wybrany przez siebie wiersz.

Czytaj więcej: Konkurs Recytatorski

APEL WIELKANOCNY

Dnia 12 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu świętu dla chrześcijan jakim jest WIELKANOC. Akademia przybliżyła uczniom naszej szkoły historię i tradycje obchodów Świąt Wielkiej Nocy. Występujący na scenie uczniowie klasy Vc i VIb przedstawili refleksyjny montaż słowno-muzyczny wprowadzając wszystkich zgromadzonych w Triduum Paschalne i czas Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej: APEL WIELKANOCNY

Dzień św. Walentego